Vrienden bedankt!

Nol van den Brink, Rieky van den Brink РJanssen, Leon Wielders, Wies Arends-Klomp, Riny Polman, MG Bastiaansen, G. Okx РOost, J. Evers, Ans Hendriks, Cor & Willy Princen, Alioa H Verbaas, H. Vierdag Рvan Duist, G. van Haaren, Jan Meurs, G.M.A. van Brakel Рvan Loon, P.G.M. van Brakel, Ineke Koreman, M.J.B. Manders, A.M. Wierink, Simone Jeurissen, Desi Damen, D. van Bon, F.J.M. Meurs, Maria Janssen, Riet Janssen РGeurts, Desiree van Abel, Jan Verhoeven, Yvon van den Berk, Ingrid Weideveld, A.T.M. Weideveld, Jerke Kloek, Gemma Veulings, M.L.T. Damen, Ben Sloot, Richard Rikken, H. Nadorp, G. Veulings, N.K.J.Vierdag, Theo & Reini Dhont, G.J. Klomp, Henk Wierink, Frits Meurs, W.A. Buitenhuis, Jos̩ van Sonderen, Marcel van Sonderen, Eric Groenen, R. Nadorp-Ebberink, M. Scholten, Monique van Meegen, Frank Timmermans.